2-denní foto víkend s ubytováním 27.-28.5.2023

Téma: Glamour, Umělecký Akt, Scénické focení, Móda

Letiště Hosín – 2-denní workshop a setkání fotografů s ubytováním

Termín: 27.- 28.5.2023

Workshop je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé fotografy a 2. ročník našeho působení na letišti Hosín u Českých Budějovic bude tentokrát jen o fotografování, krásných modelkách, letadlech, ikonických autech a motorkách. Přímo na letišti bude vytvořeno několik scén, aranžmá a míst, kde každý z fotografů bude mít dostatečný prostor na vlastní tvorbu.

Doufáme, že nám bude přát počasí a přímo na ranveji bude moci fotit mimo jiné taky tak trochu extravagantní módní styl, ale i umělecký akt ve spojení s tímto originálním prostorem.

Samozřejmě budou k dispozici nádherné stroje aeroklubu, technické zázemí a připravujeme také další motoristické lahůdky, které okoření náš program.

Fotíme ve skupinách 3-4 fotografové / 1 modelka / 45minut blok, takže opět maximální čas každého fotografa pro vlastní tvorbu.

Ubytování je zajištěno přímo na letišti Hosín a je možné přijet již v pátek (doplatek na ubytování 300,-Kč)

V ceně je dále zahrnuto:- ubytování na jednu noc – 2 x oběd- 1 x večeře- 1 x snídaně… a standardně občerstvení v průběhu celého dne, neomezeně nealkoholické nápoje a kávový servis

Více info zde.

Vyřešte dárky zážitkem

Vyřešte dárky zážitkem.

Dárkový voucher na vyhlídkový let ihned ve Vašem emailu. Objednávejte ZDE.

  • Letět můžete dle Vašeho přání téměř kamkoliv v širším okolí Českých Budějovic.
  • Platit můžete ihned, nebo až před letem, který se uskuteční na základě domluvy přímo s pilotem.
  • Pro 1 až 3 pasažéry
  • Létáme celoročně dle aktuálního počasí

Podpora Jihočeského Kraje

Příspěvek Jihočeského kraje v rámci dotačního programu “Podpora sportu” nám umožnil realizaci mezinárodního plachtařského kempu, rekonstrukce venkovního sociálního zařízení a obnovu povinného značení vzletových a přistávacích drah. Zároveň nám také Jihočeský kraj přispěl na organizaci soutěže Plachtařské mistrovství regionů 2020.